Nie sme len e-shop. Máme cez 10 rokov skúsenosti s projekciou a montážami vetrania s rekuperáciou vo viac ako 1000 rodinných domoch. Návrh riešenia vetrania so súpisom materiálu pre Váš dom vytvoríme zadarmo.

 

Vyrábame vlastný rad produktov určený primárne pre rodinné domy.
Radi vám poradíme s technickými otázkami +421 949 003 100 alebo info@luftujeme.sk

 


Výustka pre rekuperáciu so svetlom LUFTOMET LUMEN plast kruh čierny mat

Vetra a svieti, balenie Single Pack - všetko čo potrebujete v jednom balíčku

Základný popis

Produktový rad výustok s označením LUFTOMET® Lumen je špeciálne dimenzovaný ako koncový interiérový prvok vetrania s centrálnou ventilačnou rekuperačnou jednotkou. Možno ho použiť v rodinných domoch, bytoch a malých prevádzkach. Zaisťuje prívod a odvod vzduchu s malými tlakovými stratami a výbornými hlukovými parametrami. LUFTOMET® Lumen nielen vetrá, ale aj SVIETI .

 

- skvelý moderný design

- funkcia vzduchotechnickej výustky - privádza alebo odvádza vzduch (neobsahuje ventilátor)

- funkcia svetla - svieti vďaka integrovanému 12V LED modulu

- jednoduchá montáž zdiera i dizajnové taniere na zdier (neodymové magnety)

- unikátne riešenie pripojenia k vodičom (servis bez kontaktu s vodičmi)

- tesné a tiché riešenie

- nízka tlaková strata

- vhodné na rezidenčné vetranie

- vhodné pre potrubie SPIRO (aj tvarovky) alebo pre stropné boxy systému 75 alebo 90 mm

 

LED modul

Dizajnový pohľadový tanier obsahuje stmievateľný LED modul napájaný 12 V (vodiče a trafo nie sú súčasťou balenia), ktorý ponúkame v troch teplotách chromatičnosti.

Charakteristika LED modulu

Teplota chromatickosti: Napätie: 12 V
W.....teplá (3 000 K) Príkon svietidla: 7 W
N.....neutrálna (5 000 K) Svetelný tok: 650 lm
C.....studená (6 500 K IP krytie: IP20

Balenie neobsahuje transformátor.

 

Lumen chromatickosť

 

Dizajn

Precízne prevedenie a skvelý dizajn predurčuje všetky typy našich koncových elementov vzduchotechniky s názvom LUFTOMET® na to, že na túto technickú časť Vášho interiéru budete náležite pyšní. Tento dizajnový prvok prinesie do Vášho interiéru nielen čerstvý vzduch, ale aj originalitu, na ktorú sa radi pozriete.

 

 

Pre každú domácnosť ponúkame jedinečný design.
Ktorý LUFTOMET® sa hodí práve do Vašej domácnosti? Zistíte v našom výberovom softvéri , kde si môžete nakonfigurovať rôzne materiálové modifikácie interiéru, typ taniera LUFTOMET® aj dennú dobu pohľadu.

 

výberový softvér

 

Ďalšie fotografie nájdete na www.luftomet.com alebo na instagrame #luftomet

 

Obsah balenia

 

1) prepravný box so vsadkou (LP-B-1) 4) 4 x kotviaca skrutka
2) montážny rámik Lumen (LR-L-XXX) 5) 4 x natĺkacia hmoždinka DuoPower (vhodná pre sadrokartón, tehly a pod.)
3) pohľadový tanier s LED modulom Lumen (LL-XX-XX-XX) 6) návod

Montážny rámček

Unikátne riešený zder je vyrobený z materiálu ABS a PETG. Tesniaca guma je vyrobená z EPDM. Zder obsahuje 4 neodymové magnety. Kartu bezpečnostných údajov k magnetom nájdete na stránkach www.luftomet.com

Pre LUFTOMET® Lumen je montážny rámček vyrábaný pre potrubie veľkosti 100 a 125 mm.

Výhody montážneho rámčeka (zdera)

1) EPDM guma pre dokonalú tesnosť a jednoduchú montáž - zdier je po zložení tesniacej gumičky vhodná aj pre montáž priamo do SPIRO tvaroviek

 

2) kotvenie zdera - kotví sa pomocou štyroch skrutiek cez sadrokartón do boxu s lemom alebo do natĺkacej hmoždinky. Skrutky sú dokonale skryté vo vnútri "kvapôčky" na spodnej strane zdera a sú dostatočne vzdialené od hrany otvoru v sadrokartóne

 

 

3) kotvenie dizajnového taniera - elegantné a jednoduché riešenie pomocou štyroch neodymových magnetov, ktoré vedú aj prúd do LED modulu (riešenie chránené Úradom priemyselného vlastníctva)

 

4) vybranie pre schovanie vodičov + jednoduchá svorkovnica pre zapojenie vodičov pomocou vidličkových konektorov

 

 

5) bezpečné uchytenie dizajnového pohľadového taniera vďaka aretačným výstupkom a počuteľnému dvojitému kliknutiu

 

 

Pohľadový tanier Lumen

Je osadený zo zadnej strany dvoma kovovými protikusmi, ktoré prevádza prúd z magnetov do zabudovaného LED modulu. LED modul je vymeniteľný a stmievateľný. Výrobok je určený do základného vnútorného, čistého a suchého prostredia bez chemických látok, v okolí nesmie byť iný veľký zdroj magnetizmu. Odporúčaná okolitá teplota je v rozmedzí 10-40 °C, relatívna vlhkosť 20-80%, teplota dopravovaného vzduchu 10 °C až +40 °C.

 

Rozmery

C= 78,8 mm D1=141 mm A typ plast: 13 mm D3 typ kruh: 200 mm
L= 44 mm D2 rozmer 100 mm: 90 mm A typ drevo: 20 mm D3 typ štvorec: 200 mm
H= 9 mm D2 rozmer 125 mm: 115 mm A typ betón: 5-10 mm (+-2 mm)

Materiály a starostlivosť o dizajnové taniere LUFTOMET® Lumen

Čistite pomocou ľahko vlhkej handričky bez chemických látok.
Skladujte v teplote 10-40 ° C, relatívna vlhkosť 20-80% bez priameho slnečného žiarenia. V prípade skladovania v neoriginálnych škatuliach je nutné prekladať jednotlivé taniere, najlepšie korkom. Inak hrozí poškriabanie.

 

LL-P-..... PLEXISKLO: Chráňte pred poškriabaním. S tanierom manipulujte pomocou textilných rukavíc, utierajte antistatickou textíliou.

 

LL-W-..... DREVO: Každý kus je originál a líši sa kresbou, tvarom, trhlinami a žíhaním, preto sa nemusí úplne zhodovať s vyobrazenou vzorkou. Drevo je starostlivo sušené. Vznik ďalších prasklín a zmeny kresby a farebnosti závisí od prostredia a sú prirodzenou charakteristikou materiálu. Slnečné žiarenie môže spôsobiť zmenu odtieňa. V prípade použitia v extrémne vlhkom prostredí použite vhodný nezávadný náter a obnovujte ho podľa návodu výrobcu.

 

LL-C-..... BETÓN: Každý kus je originál, preto sa nemusí úplne zhodovať s vyobrazeným prevedením. Slnečné žiarenie môže spôsobiť zmenu odtieňa. V prípade použitia vo vlhkom prostredí použite vhodný nezávadný náter a obnovujte ho podľa návodu výrobcu. Pri manipulácii zabráňte kontaktu s mastnotou a inými nečistotami. Používajte čisté textilné rukavice. LUFTOMET® z betónu nie je určený na vertikálnu montáž (na stenu), túto inštaláciu konzultujte s výrobcom/dodávateľom.

Servis

Vďaka unikátnemu vedeniu prúdu cez magnety nie je nutné zder demontovať ani pri čistení vzduchovodov, ani pri výmene LED modulu. Koncový používateľ tak nikdy neprichádza do kontaktu s kabelážou. Po sňatí dizajnového taniera zo muru je na čistenie vzduchovodu pripravený kompletne voľný prierez.
Riešenie spĺňa najvyššie nároky na dizajn aj funkcionalitu (pevnosť, tesnosť, ľahké kotvenie atď.)

 

Dizajnové taniere čistite podľa návodu.

*** Technické LUFTOMET® Lumen riešenie je chránené úžitkovým vzorom***
*** Design LUFTOMET® Lumen chránený pomocou EUPIO- Registered Community Design***

Pred prácou s magnetmi si prečítajte kartu bezpečnostných údajov.
Všetky vyobrazenia, technické údaje, miery [mm] a hmotnosti [kg] sú nezáväzné. Zmeny slúžiace technickému pokroku si vyhradzujeme.

Výberový softvér

Video: Balenie Single Pack LUFTOMET Lumen obsahuje

 

Video: LUFTOMET dizajnové portfólio

 

Video: Montážny návod varianta A - SPIRO, boxy bez goliera atď.

 

Video: Montážny návod varianta B - stropný box s golierom napojený na 75 alebo 90 mm potrubie

 


Príslušenstvo

Náhradný LED modul LUFTOMET module 7W

Náhradný LED modul LUFTOMET module 7W

Náhradný diel pre LUFTOMET LUMEN - stropný. Priemer svietidla 90 mm. Varianty (teplota chromatickosti): - studená (cold) = 6500 K - neutrálna (neutral) = 5000 K - teplá (warm) = 3000 K Charakteristika: (v kombinácii s telom LUMEN) Svietivosť: 650 lm Napájanie: 12 V Stupeň kyrtí : IP20 Príkon zdroja: 7W Postup výmeny LED modulu popísaná v návode tu: https://luftomet.com/download-1/

Cena na požiadanie

skladom

Novinky

Regulátor prietoku s tlmiacimi účinkami PF 100, 125, 160 mm

Regulátor prietoku s tlmiacimi účinkami PF 100, 125, 160 mm

Tieto tlmiče sa používajú na potlačenie hluku a reguláciu prúdenia vzduchu vo ventilačných systémoch. Inštalujú sa medzi stropný box a koncový prvok na prívodnom a odvodnom potrubí. Je vyrobená zo špeciálnej plastovej akustickej peny s veľmi vysokými tlmiacimi vlastnosťami. Nastavenie prietoku vzduchu je jednoduché a rýchle – stačí otočiť spodným krúžkom.

od 7,83 EUR s DPH

skladom

Stmievač jednofarebný pre LUFTOMET Lumen

Stmievač jednofarebný pre LUFTOMET Lumen

Stmievač pre LUFTOMET Lumen 12V Napätie 5-24V. Maximálny celkový príkon ľad pásky alebo ľad žiaroviek 144W - je možné napojiť až 5 výustok s ovetlením LUFTOMET Lumen. Tento stmievač má diaľkové ovládanie, ktorým môžete svetelný zdroj stmievať buď plynule alebo vo väčších krokoch - 100%, 50%, 25%. Prípadne je možné stmievať pomocou funkcie Bright + a -. Ďalej môžete voliť medzi preddefinovanými svetelnými efektmi ako je preblikávanie, svetelné prechody a pod. V móde svetelných efektov tiež môžete ovládať ich rýchlosť. Diaľkové ovládanie je na 1 gombíkovú batériu CR2025, ktorá je súčasťou balenia. Náhradnú batériu si u nás môžete prikúpiť. Pozrite sa na inštruktážne video ako prepojiť stmievač so zvyškom systému a ako ho ovládať diaľkovým ovládaním.

5,57 EUR s DPH

skladom

Transformátor 12V pre 1-5 LUFTOMET Lumen

Transformátor 12V pre 1-5 LUFTOMET Lumen

Transformátor pre 1-5 ks LUFTOMET® Lumen. Napájacie napätie 90...264V AC 127...370V DC Pozor! menovitých parametrov dosahuje pri plnom zaťažení Certifikáty: ROHS Typ napájacie zdroje spínaný Použitie LED Druh napájacie zdroje LED Výkon 60W Výstupné napätie 12V DC Výstupný prúd 5A Stupeň krytia IP67 Vonkajšie rozmery 42x162x32mm Ochrana pred preťažením OPP, proti prepätiu. ..75°C Elektrické pripojenie vodiča 600mm Počet výstupov 1 Séria výrobcu LPV Účinnosť 83% Režimy práce napäťový zdroj Výrobca: MEANWELL Varianty (teplota chromatickosti): - studená (cold) = 6500 K - neutrálna (neutral) = 5000 K - teplá warm)= 3000 K Charakteristika: (v kombinácii s telom LUMEN) Svietivosť: 650 lm Napájanie: 12 V Stupeň kyrtia IP: IP20 Príkon zdroja: 7W Postup výmeny LED modulu popísaná v návode tu: https://luftomet.com/download- 1/

22,68 EUR s DPH

skladom

Transformátor 12V pre 6-10 LUFTOMET Lumen

Transformátor 12V pre 6-10 LUFTOMET Lumen

Transformátor pre 5-10 ks LUFTOMET® Lumen. Napájacie napätie 180...305V AC 254...431V DC Pozor! menovitých parametrov dosahuje pri plnom zaťažení Certifikáty: ROHS Typ napájacie zdroje spínaný Použitie LED Druh napájacie zdroje LED Výkon 120W Výstupné napätie 12V DC Výstupný prúd 10A Stupeň krytia IP67 Vonkajšie rozmery 191x63x37mm Ochrana pred preťažením OPP, proti teplota -25...65°C Elektrické pripojenie vodiča 600mm Počet výstupov 1 Séria výrobcu LPV Účinnosť 87% Režimy práce napäťový zdroj Výrobca: MEANWELL Varianty (teplota chromatičnosti): - studená (cold) = 6500 K - neutrálna (neutral) = 500 K - teplá (warm) = 3000 K Charakteristika: (v kombinácii s telom LUMEN) Svietivosť: 650 lm Napájanie: 12 V Stupeň kyrtia IP: IP20 Príkon zdroja: 7W Postup výmeny LED modulu popísaná v návode tu: https://luftomet. com/download-1/

41,85 EUR s DPH

skladom

Vidličkový konektor pre Lumen set 2ks

Vidličkový konektor pre Lumen set 2ks

Vidličkový konektor pre zapojenie LUFTOMET® Lumen. V sade potrebné množstvo pre jeden Lumen (2ks). Hrot: vidličkový; Pre káble: 0,25÷1,5mm Typ: krimpovací; na kábel S izoláciou Balené voľne.

0,62 EUR s DPH

skladom

Podobný tovar

Výustka na rekuperáciu LUFTOMET SKY 3D sklo štvorec čierna

Výustka na rekuperáciu LUFTOMET SKY 3D sklo štvorec čierna

Rad s označením LUFTOMET SKY je špeciálne dimenzovaný pre osadenie do stropu ako koncový prvok vetrania s rekuperáciou tepla v rodinných domoch, bytoch a malých prevádzkach. Zaisťuje prívod a odvod vzduchu s malými tlakovými stratami a výbornými hlukovými parametrami. Montáž a servis: Unikátny systém prichytenia pomocou štyroch neodymových magnetov prináša jednoduchú montáž aj následný servis. Montážny návod na stiahnutie nájdete v sekcii PRÍLOHY pod tlačidlom DO KOŠÍKA. Dizajn: Precízne prevedenie a skvelý dizajn predurčuje všetky typy našich koncových elementov vzduchotechniky s názvom LUFTOMET na to, že na túto technickú časť Vášho interiéru budete náležite pyšní. Tento dizajnový prvok prinesie do Vášho interiéru nielen čerstvý vzduch ale aj originalitu, na ktorú sa radi pozriete. Ďalšie fotografie nájdete na www.luftomet.com alebo na instagrame #luftomet #luftometsky #luftometconcrete Balenie obsahuje: 1) kovový zder s tesnením EPDM a plastovým montážnym krúžkom Zder je vhodný pre všetky typy stropných boxov a potrubí s priemerom pre ventily 125 mm - medzera 125 mm. Pohľadová časť zdere je z plastu (PETG). Zder je osadený štyrmi neodymovými magnetmi, každý s nosnosťou 4 kg (4x4 kg=16 kg). Rozšírená pohľadová časť zdere, sa kotví do nosnej konštrukcie cez štyri otvory. Vzdialenosť osi otvorov je 80 mm od pomyselného stredu potrubia/stropného boxu. Vzdialenosť 1,6 cm od okraja otvoru zaisťuje kvalitnejšie uchytenie do stropnej konštrukcie (napr. sadrokartónu) aj pri nepresnom vyrezaní otvoru, prípadne kotvenie do lemu stropných boxov (napr. GTX boxy) 2) dizajnový tanier - dizajnový pohľadový prvok, ktorý je osadený z nepohľadové strany oceľovým protikusom Rozmery: Výška pohľadového taniera A: drevo: 20 mm sklo: 4 mm sklo 3D: 2-4 mm betón: 9 mm (tolerancia +-2 mm) plast: 5 mm Vonkajšie pohľadové rozmery taniera: kruhový - priemer 200 mm štvorcový - 200x200 mm Materiál dizajnovej pohľadovej časti Luftometu: podľa výberu: Sklo Betón (presné zloženie na vyžiadanie) - Každý kus je originál, preto sa nemusí úplne zhodovať s vyobrazenou vzorkou. Slnečné žiarenie môže spôsobiť zmenu odtieňa. Drevo - Každý kus je originál a líši sa kresbou, tvarom, trhlinami a žíhaním, preto sa nemusí úplne zhodovať s vyobrazenou vzorkou. Drevo je starostlivo sušené. Vznik ďalších prasklín a zmeny kresby závisí od prostredia, snažíme sa ich však eliminovať. Slnečné žiarenie môže spôsobiť zmenu odtieňa. Plast Príslušenstvo k LUFTOMET SKY ako deflektor, regulátor prietoku, filter a ďalšie nájdete tu. Ostatné kategórie LUTOMET: LUFTOMET JET (stenová tryska) LUFTOMET LUMEN (svieti a vetrá zároveň) Upozornenie: Výrobok je určený do základného vnútorného, čistého a suchého prostredia bez chemických látok, v okolí nesmie byť iný veľký zdroj magnetizmu. Odporúčaná okolitá teplota je v rozmedzí 10-40 ° C, relatívna vlhkosť 20-80%. Teplota dopravovaného vzduchu 10 až +40 °C. Dizajnový tanier čistite pomocou ľahko vlhkej handričky bez chemických látok. Skladujte v teplote 10 - 40 ° C, relatívna vlhkosť 20 - 80, % bez priameho slnečného žiarenia. V prípade skladovania v neoriginálnych škatuliach je nutné prekladať jednotlivé taniere, najlepšie korkom. Inak hrozí poškriabanie. Pri čistení pravidelne kontrolujte silu magnetov. Pri akýchkoľvek pochybnostiach o funkčnosti uchytenia, tanier demontujte a pošlite k výrobcovi na kontrolu. Pred prácou s magnetmi si prečítajte kartu bezpečnostných údajov. Luftomet z betónu nie je určený na vertikálnu montáž (na stenu), túto inštaláciu s nami konzultujte. Všetky vyobrazenia, technické údaje, miery [mm] a hmotnosti [kg] sú nezáväzné. Zmeny slúžiace technickému pokroku si vyhradzujeme.

55,62 EUR s DPH

skladom

Novinky

Výustka na rekuperáciu so svetlom LUFTOMET LUMEN plast kruh čierny lesk

Výustka na rekuperáciu so svetlom LUFTOMET LUMEN plast kruh čierny lesk

Produktový rad výustok s označením LUFTOMET LUMEN je špeciálne dimenzovaný pre osadenie do stropu ako koncový prvok vetrania s rekuperáciou tepla v rodinných domoch, bytoch a malých prevádzkach. Zaisťuje prívod a odvod vzduchu s malými tlakovými stratami a výbornými hlukovými parametrami. LUFTOMET LUMEN nielen vetrá, ale aj SVIETI.

70,05 EUR s DPH

3 dni

Novinky

Výustka na rekuperáciu so svetlom LUFTOMET LUMEN drevo kruh buk MYDLENKA

Výustka na rekuperáciu so svetlom LUFTOMET LUMEN drevo kruh buk MYDLENKA

Produktový rad výustok s označením LUFTOMET LUMEN je špeciálne dimenzovaný pre osadenie do stropu ako koncový prvok vetrania s rekuperáciou tepla v rodinných domoch, bytoch a malých prevádzkach. Zaisťuje prívod a odvod vzduchu s malými tlakovými stratami a výbornými hlukovými parametrami. LUFTOMET LUMEN nielen vetrá, ale aj SVIETI.

66,25 EUR s DPH

3 dni

Výustka na rekuperáciu so svetlom LUFTOMET LUMEN drevo kruh buk hladký

Výustka na rekuperáciu so svetlom LUFTOMET LUMEN drevo kruh buk hladký

Produktový rad výustok s označením LUFTOMET LUMEN je špeciálne dimenzovaný pre osadenie do stropu ako koncový prvok vetrania s rekuperáciou tepla v rodinných domoch, bytoch a malých prevádzkach. Zaisťuje prívod a odvod vzduchu s malými tlakovými stratami a výbornými hlukovými parametrami. LUFTOMET LUMEN nielen vetrá, ale aj SVIETI.

64,56 EUR s DPH

3 dni

Výustka na rekuperáciu so svetlom LUFTOMET LUMEN plast kruh biely lesk

Výustka na rekuperáciu so svetlom LUFTOMET LUMEN plast kruh biely lesk

Produktový rad výustok s označením LUFTOMET LUMEN je špeciálne dimenzovaný pre osadenie do stropu ako koncový prvok vetrania s rekuperáciou tepla v rodinných domoch, bytoch a malých prevádzkach. Zaisťuje prívod a odvod vzduchu s malými tlakovými stratami a výbornými hlukovými parametrami. LUFTOMET LUMEN nielen vetrá, ale aj SVIETI.

70,05 EUR s DPH

3 dni

Novinky

Výustka pre rekuperáciu LUFTOMET SKY betón kruh pigment šedý- DOPREDAJ

Výustka pre rekuperáciu LUFTOMET SKY betón kruh pigment šedý- DOPREDAJ

Rad s označením LUFTOMET SKY je špeciálne dimenzovaný pre osadenie do stropu ako koncový prvok vetrania s rekuperáciou tepla v rodinných domoch, bytoch a malých prevádzkach. Zaisťuje prívod a odvod vzduchu s malými tlakovými stratami a výbornými hlukovými parametrami. Montáž a servis: Unikátny systém prichytenia pomocou štyroch neodymových magnetov prináša jednoduchú montáž aj následný servis. Montážny návod na stiahnutie nájdete v sekcii PRÍLOHY pod tlačidlom DO KOŠÍKA. Dizajn: Precízne prevedenie a skvelý dizajn predurčuje všetky typy našich koncových elementov vzduchotechniky s názvom LUFTOMET na to, že na túto technickú časť Vášho interiéru budete náležite pyšní. Tento dizajnový prvok prinesie do Vášho interiéru nielen čerstvý vzduch ale aj originalitu, na ktorú sa radi pozriete. Ďalšie fotografie nájdete na www.luftomet.com alebo na instagrame #luftomet #luftometsky #luftometconcrete Balenie obsahuje: 1) kovový zder s tesnením EPDM a plastovým montážnym krúžkom Zder je vhodný pre všetky typy stropných boxov a potrubí s priemerom pre ventily 125 mm - medzera 125 mm. Pohľadová časť zdere je z plastu (PETG). Zder je osadený štyrmi neodymovými magnetmi, každý s nosnosťou 4 kg (4x4 kg=16 kg). Rozšírená pohľadová časť zdere, sa kotví do nosnej konštrukcie cez štyri otvory. Vzdialenosť osi otvorov je 80 mm od pomyselného stredu potrubia/stropného boxu. Vzdialenosť 1,6 cm od okraja otvoru zaisťuje kvalitnejšie uchytenie do stropnej konštrukcie (napr. sadrokartónu) aj pri nepresnom vyrezaní otvoru, prípadne kotvenie do lemu stropných boxov (napr. GTX boxy) 2) dizajnový tanier - dizajnový pohľadový prvok, ktorý je osadený z nepohľadové strany oceľovým protikusom Rozmery: Výška pohľadového taniera A: drevo: 20 mm sklo: 4 mm sklo 3D: 2-4 mm betón: 9 mm (tolerancia +-2 mm) plast: 5 mm Vonkajšie pohľadové rozmery taniera: kruhový - priemer 200 mm štvorcový- 200x200 mm Materiál dizajnovej pohľadovej časti Luftometu: podľa výberu: Sklo Betón (presné zloženie na vyžiadanie) - Každý kus je originál, preto sa nemusí úplne zhodovať s vyobrazenou vzorkou. Slnečné žiarenie môže spôsobiť zmenu odtieňa. Drevo - Každý kus je originál a líši sa kresbou, tvarom, trhlinami a žíhaním, preto sa nemusí úplne zhodovať s vyobrazenou vzorkou. Drevo je starostlivo sušené. Vznik ďalších prasklín a zmeny kresby závisí od prostredia, snažíme sa ich však eliminovať. Slnečné žiarenie môže spôsobiť zmenu odtieňa. Plast Príslušenstvo k LUFTOMET SKY ako deflektor, regulátor prietoku, filter a ďalšie nájdete tu. Ostatné kategórie LUTOMET: LUFTOMET JET (stenová tryska) LUFTOMET LUMEN (svieti a vetrá zároveň) Upozornenie: Výrobok je určený do základného vnútorného, čistého a suchého prostredia bez chemických látok, v okolí nesmie byť iný veľký zdroj magnetizmu. Odporúčaná okolitá teplota je v rozmedzí 10-40 ° C, relatívna vlhkosť 20-80%. Teplota dopravovaného vzduchu 10 až +40 °C. Dizajnový tanier čistite pomocou ľahko vlhkej handričky bez chemických látok. Skladujte v teplote 10 - 40 ° C, relatívna vlhkosť 20 - 80, % bez priameho slnečného žiarenia. V prípade skladovania v neoriginálnych škatuliach je nutné prekladať jednotlivé taniere, najlepšie korkom. Inak hrozí poškriabanie. Pri čistení pravidelne kontrolujte silu magnetov. Pri akýchkoľvek pochybnostiach o funkčnosti uchytenia, tanier demontujte a pošlite k výrobcovi na kontrolu. Pred prácou s magnetmi si prečítajte kartu bezpečnostných údajov. Luftomet z betónu nie je určený na vertikálnu montáž (na stenu), túto inštaláciu s nami konzultujte. Všetky vyobrazenia, technické údaje, miery [mm] a hmotnosti [kg] sú nezáväzné. Zmeny slúžiace technickému pokroku si vyhradzujeme.

68,32 EUR s DPH

skladom

Mohlo by Vás zaujímať

Výustka na rekuperáciu tepla Darco kruhová biela

Výustka na rekuperáciu tepla Darco kruhová biela

Dizajnová a moderná výustka Darco vhodná na rekuperáciu a odťah tepla od krbu vďaka kvalite spracovania a vysokej pracovnej teplote. - sofistikovaný Škandinávsky dizajn - ľahká regulácia - bezproblémová inštalácia - pevná kovová konštrukcia - max prarovná teplota 180 ° C - ľahko regulovateľný - sofistikovaný dizajn - bezproblémová inštalácia

18,55 EUR s DPH

skladom

Montážny rámček RFU 125, 150 mm

Montážny rámček RFU 125, 150 mm

Montážny rámček pre ventil TFF slúži na upevnenie ventilu k stropnému boxu.

od 4,45 EUR s DPH

podľa variantov

Výustka na rekuperáciu LUFTOMET SKY sklo štvorec lesk biela

Výustka na rekuperáciu LUFTOMET SKY sklo štvorec lesk biela

Rad s označením LUFTOMET SKY je špeciálne dimenzovaný pre osadenie do stropu ako koncový prvok vetrania s rekuperáciou tepla v rodinných domoch, bytoch a malých prevádzkach. Zaisťuje prívod a odvod vzduchu s malými tlakovými stratami a výbornými hlukovými parametrami. Montáž a servis: Unikátny systém prichytenia pomocou štyroch neodymových magnetov prináša jednoduchú montáž aj následný servis. Montážny návod na stiahnutie nájdete v sekcii PRÍLOHY pod tlačidlom DO KOŠÍKA. Dizajn: Precízne prevedenie a skvelý dizajn predurčuje všetky typy našich koncových elementov vzduchotechniky s názvom LUFTOMET na to, že na túto technickú časť Vášho interiéru budete náležite pyšní. Tento dizajnový prvok prinesie do Vášho interiéru nielen čerstvý vzduch ale aj originalitu, na ktorú sa radi pozriete. Ďalšie fotografie nájdete na www.luftomet.com alebo na instagrame #luftomet #luftometsky #luftometconcrete Balenie obsahuje: 1) kovový zder s tesnením EPDM a plastovým montážnym krúžkom Zder je vhodný pre všetky typy stropných boxov a potrubí s priemerom pre ventily 125 mm - medzera 125 mm. Pohľadová časť zdere je z plastu (PETG). Zder je osadený štyrmi neodymovými magnetmi, každý s nosnosťou 4 kg (4x4 kg=16 kg). Rozšírená pohľadová časť zdere, sa kotví do nosnej konštrukcie cez štyri otvory. Vzdialenosť osi otvorov je 80 mm od pomyselného stredu potrubia/stropného boxu. Vzdialenosť 1,6 cm od okraja otvoru zaisťuje kvalitnejšie uchytenie do stropnej konštrukcie (napr. sadrokartónu) aj pri nepresnom vyrezaní otvoru, prípadne kotvenie do lemu stropných boxov (napr. GTX boxy) 2) dizajnový tanier - dizajnový pohľadový prvok, ktorý je osadený z nepohľadové strany oceľovým protikusom Rozmery: Výška pohľadového taniera A: drevo: 20 mm sklo: 4 mm sklo 3D: 2-4 mm betón: 9 mm (tolerancia +-2 mm) plast: 5 mm Vonkajšie pohľadové rozmery taniera: kruhový - priemer 200 mm štvorcový - 200x200 mm Materiál dizajnovej pohľadovej časti Luftometu: podľa výberu: Sklo Betón (presné zloženie na vyžiadanie) - Každý kus je originál, preto sa nemusí úplne zhodovať s vyobrazenou vzorkou. Slnečné žiarenie môže spôsobiť zmenu odtieňa. Drevo - Každý kus je originál a líši sa kresbou, tvarom, trhlinami a žíhaním, preto sa nemusí úplne zhodovať s vyobrazenou vzorkou. Drevo je starostlivo sušené. Vznik ďalších prasklín a zmeny kresby závisí od prostredia, snažíme sa ich však eliminovať. Slnečné žiarenie môže spôsobiť zmenu odtieňa. Plast Príslušenstvo k LUFTOMET SKY ako deflektor, regulátor prietoku, filter a ďalšie nájdete tu. Ostatné kategórie LUTOMET: LUFTOMET JET (stenová tryska) LUFTOMET LUMEN (svieti a vetrá zároveň) Upozornenie: Výrobok je určený do základného vnútorného, čistého a suchého prostredia bez chemických látok, v okolí nesmie byť iný veľký zdroj magnetizmu. Odporúčaná okolitá teplota je v rozmedzí 10-40 ° C, relatívna vlhkosť 20-80%. Teplota dopravovaného vzduchu 10 až +40 °C. Dizajnový tanier čistite pomocou ľahko vlhkej handričky bez chemických látok. Skladujte v teplote 10 - 40 ° C, relatívna vlhkosť 20 - 80, % bez priameho slnečného žiarenia. V prípade skladovania v neoriginálnych škatuliach je nutné prekladať jednotlivé taniere, najlepšie korkom. Inak hrozí poškriabanie. Pri čistení pravidelne kontrolujte silu magnetov. Pri akýchkoľvek pochybnostiach o funkčnosti uchytenia, tanier demontujte a pošlite k výrobcovi na kontrolu. Pred prácou s magnetmi si prečítajte kartu bezpečnostných údajov. Luftomet z betónu nie je určený na vertikálnu montáž (na stenu), túto inštaláciu s nami konzultujte. Všetky vyobrazenia, technické údaje, miery [mm] a hmotnosti [kg] sú nezáväzné. Zmeny slúžiace technickému pokroku si vyhradzujeme.

53,56 EUR s DPH

skladom

Novinky

Aérys 2 ventil pre prívod aj odvod vzduchu

Aérys 2 ventil pre prívod aj odvod vzduchu

Aérys 2 ventil pre prívod aj odvod vzduchu ponúkame v rozmerovom rade 125, 200 a 160mm.

od 18,14 EUR s DPH

podľa variantov

Informácie

Letné akcie: Zľava 50% na autorizovaný projekt vzduchotechniky

Ako nastaviť systém vetrania s rekuperáciou v lete

Projekt „Meranie parametrov vzduchotechnických komponentov Luftuj sro“

Video stánku Luftuj - Aquatherm Praha 2024

Aký servopohon zvoliť pre elektronicky ovládané klapky v rozvode rekuperácie?

Fandíme Kristíne Otcovskej na ME v bitlóne v Osrblie

Luftuj na Aquatherme 2024, Praha

Nové prezentačné video splečnosti Luftuj sro

Vianočné sviatky - celozávodná dovolenka

Přednášeli jsme na Konferenci větrání a klimatizace 2023

Navštivte nás v září na veleltrhu ForArch v Praze

Atrea přichází s novou generací jednotek Duplex Pro a Pro-V

DOVOLENÁ 5.-7.7.2023

Školili jsme se ...

DOVOLENÁ 5.-9.6.2023

Luftuj prvýkrát na ISH vo FRANKFURTE n/M

Jednotky DUPLEX přecházejí na novou generaci regulace

Příklad montáže rozvodů potrubí rekuperace v RD svépomocí

Přednášeli jsme na semináři STP - Jak připravit systém rekuperace na servis

Děkujeme za návštěvu na našem stánku na For Archu 2022

Luftuj na FOR ARCH 2022

Celý červen sleva 5%

Novinky Aquatherm Praha 2022

Zítra začínáme- Aquatherm 2022 právě startuje

Luftuj na Aquathermu v Praze 19-22.4.2022

EPE x ADURO časť 2

EPE x ADURO časť 1

Probíhá příprava stránek pro Slovensko

SLAVÍME 10 LET, SLAVTE S NÁMI S 10% SLEVOU

Vedenie potrubia rekuperácie v bungalovoch

Konec roku ve znamení dokončování staveb, servisu a projekce

Rekuperácia a priamy odťah zo záchodovej misy

Nové fotostudio a tisková farma

AKCE NA POTRUBÍ DALFLEX 90 a 75 mm HYGIENIC

Pomůcka pro řezání flexibilního potrubí

Nové články v poradně

Satie a výfuk rekuperácie

Využitie tepla od krbu pomocou rekuperačnej jednotky

SLAVÍME VYROBENÝ 100. KUS OCHRANNÉHO ŠTÍTU PRO LÉKAŘE

Štíty do nemocnic - výroba zahájena

Filtre a rekuperácia v čase pandémie COVID-19

Filtrační tkaniny F7 a filtrační sáčky - PRODEJ ZASTAVEN

PROVOZNÍ OPATŘENÍ PRO DOBU PANDEMIE

Realizace větrání s rekuperací v MŠ A ZŠ SVATOŇOVICE

Zahajujeme prodej centrálních vysavačů Globovac Play

Centrálny vysávač-prečo?

google8fbb401f85849981.html

Filtre na rekuperáciu

Komponenty

Postup realizace

Čistenie vzduchotechniky rodinného domu

Porovnání lokálních rekuperačních jednotek

Rekuperátor a účinnosť rekuperácie

Predohrev pre rekuperáciu

Montáž centrálneho vysávača

Inštalácia potrubia systému centrálneho vysávania

Rekuperácia svojpomocne II

Rekuperácia svojpomocne I

Rekuperácia vs. klimatizácia

Rekuperácia vs. digestor

Ako sa vyrába rekuperátor a rekuperačná jednotka

Testujeme

Servis rekuperácie

Rekuperácia svojpomocne

Čo je to rekuperácia

Aké potrubie pre rekuperačný systém?

Najpredávanejší

Nastavenie cookies
Cookies

Naše webové stránky používajú súbory cookies, ktoré nám pomáhajú s ich vylepšovaním. Aby sme cookies mohli používať, musíte nám to povoliť. Kliknutím na tlačidlo "OK, súhlasím" udeľujete tento súhlas.

Nastavenie OK, súhlasím
×
Nastavenie súborov cookies

Cookies sú malé súbory, ktoré webové stránky (aj tie naše) ukladajú vo Vašom webovom prehliadači. Obsahy týchto súborov sú vymieňané medzi Vašim prehliadačom a našimi servermi, prípadne so servermi našich partnerov. Niektoré cookies potrebujeme, aby sme webová stránka mohla správne fungovať, niektoré potrebujeme k marketingovej a štatistickej analytike. Tu si môžete nastaviť, ktoré cookies budeme môcť používať.

Nezbytné cookies
Nezbytné cookies
Jedná sa o technické súbory, ktoré sú nevyhnutné na správne správanie našich webových stránok a všetkých ich funkcií. Používajú sa okrem iného na ukladanie produktov v nákupnom košíku, zobrazovanie produktov na želanie, ovládanie filtrov, osobného nastavenia a taktiež nastavenie súhlasu s používaním cookies. Pre tieto cookies nie je potrebný Váš súhlas a nie je možné ho ani odstrániť.
Ovplyvňuje funkcie:
  • Konfiguračné cookies
Analytické cookies
Vypnuto Zapnuto
Analytické cookies
Analytické cookies nám umožňujú meranie výkonu nášho webu a našich reklamných kampaní. Ich pomocou určujeme počet návštev a zdroje návštev našich webových stránok. Dáta získané pomocou týchto cookies spracovávame súhrnne, bez použitia identifikátorov, ktoré ukazujú na konkrétnych užívateľov nášho webu. Pokiaľ vypnete používanie analytických cookies vo vzťahu k Vašej návšteve, strácame možnosť analýzy výkonu a optimalizácie našich opatrení.
Ovplyvňuje funkcie:
  • Google Analytics - analytická návštevnosť
Personalizované cookies
Vypnuto Zapnuto
Personalizované cookies
Rovněž jsme se rozhodli cookie a ďalšie technológie, abychom přizpůsobili náš obchod potřebám a zájmům našich zákazníků a připravili jsme tak pro Vás výhradně nákupní zkušenosti. Vďaka použitiu personalizovaných súborov cookie môžeme varovať vysvetľovanie nežiaducich informácií, ako sú neodhadzujúce odporúčania výrobkov alebo neužitočné mimoriadne ponuky. Navyše nám používanie personalizovaných súborov cookie umožňuje ponúkať Vám doplnky, ako napríklad odporúčania výrobkov prispôsobených vašim potrebám.
Marketingové cookies
Vypnuto Zapnuto
Marketingové cookies
Marketingové (reklamné) cookies používame my alebo naši partneri, aby sme Vám mohli zobraziť vhodné obsahy alebo reklamy ako na našich stránkach, tak na stránkach tretích subjektov. Vďaka tomu môžeme vytvárať profily založené na Vašich záujmoch, takzvané pseudonymizované profily. Na základe týchto informácií nie je spravidla možná bezprostredná identifikácia Vašej osoby, pretože sú používané iba pseudonymizované údaje. Ak nevyjadríte súhlas, nebudete príjemcom obsahov a reklám prispôsobených vašim záujmom.
Ovplyvňuje funkcie:
  • Google Ads