ROZ-EPP-125 rozvádzací box 2x4x75
• rozvádzací box na vetranie s rekuperáciou rodinných domov pre potrubie Dalflex
• pripojenie 1 x DN 125mm
• pripojenie 2 x 4 x DN 75mm
Produkt je kompatibilný s potrubím rovnakého rozmeru značiek:
Box je vyrobený z extrudovaného polypropylénu čiernej farby.
Mohlo by Vás zaujímať
Držiak potrubia na rekuperáciu 75 mm
Držiak flexibilného potrubia DALFLEX
skladom
DALFLEX 75/63 HYGIENIC flexibilné potrubie, 50m
Flexibilné plastové potrubie DALFLEX HYGIENIC je určené na rozvody vzduchu v rekuperačných systémoch. Oproti konkurečným potrubím má vnútorný priemer 63mm! Vnútorná stena potrubia je opatrená antibakteriálnou a protiplesňovou ochranou, čím je zabezpečená hygienická ochrana proti baktériám a plesniam. Konce zmotkov sú opatrené krytkami proti vniknutiu nečistôt do potrubia. Potrubie je antistatické! Vysokohustotný polyetylén PE-HD, zdravotne nezávadný, rúrka je UV stabilná. Vnútorná vrstva obsahuje aditívum d2p AM s anti-mikrobiálnou, anti-bakteriálnou, protiplesňovou, protihubovou a protirašovou prísadou.
skladom
Stropný box AT 3x75 - 123 na predĺženie
Plastové stropné boxy AT pre vzduchotechnický rekuperačný systém 75mm flexibilného potrubia Dalflex
Rozdeľovací izolovaný box ALPOX 160-(2-5-2)x75 - EKOLOGICKÝ
Stropný box OVA pre rekuperácie 2x75 mm/125 mm
Stropný box OVA rekuperácie 2x75 mm/125 mm Veľmi jednoduchá manipulácia pri pripojení k potrubiu vďaka aretačným klipom. Zrýchlenie kotvenia vďaka otvorom na skrutky a nasúvaciemu zobáčiku. Produkt je kompatibilný s potrubím rovnakého rozmeru značiek: Dalflex, ComfoTube, ED-FLEX, ROZ-DUOTEC, Ubbink Air Excellent, Klimaflex, Octopus AE48c, HEATTPEX Aria, Kermi x-well, FLXP, Atera GreenPipe, Lindab Indom Box je kompatibilný typy stropných výustok s napojením DN 125. Plastový box je antistatický, s hygienickým certifikátom PZH. TUBUS JE MOŽNÉ SKRÁTIŤ NA VÝŠKU 10CM (1CM LEM DO SÁDROKARTÓNU) ALEBO 9CM AK SA SKRÁTI NA ÚROVEŇ OPIERKY. PRI Skrátení boxu je nutné voliť výsledky s krátkym murom alebo bez muriva. -2 vývody Ø 75 mm -Prívod vzduchu Ø 125 mm -Dĺžka tubus s Ø 125 mm 220 mm -Výška celého boxu je 300 mm Balenie obsahuje: 1x box 2x plastový klip pre aretáciu potrubia 2x gumový tesniaci o-krúžok BALENIE NEOBSAHU
Záslepka pre výustky boxov 125 mm
Na zakrytie nevyužitých otvorov boxov veľ 125 mm, zabezpečenie potrubia pri montáži a doprave.